O nás

Jako vlastníci a přátelé zvířat velký význam přikládáme ke krmení svých domácích mazlíčků.

 • Počátek (jak to začalo)

  Beskid Żywiecki, jeden z najczystszych rejonów Polski, piękne lasy, natura w czystej postaci... wśród takich krajobrazów codzienne spacery ze zwierzętami domowy to całkowite uzależnienie. Człowiek i zwierze, zwierze i człowiek – cisza, zwolnienie tempa codziennej gonitwy, odcięcie od rzeczywistości, piękno przyrody.
  To w tym miejscu swój początek ma przepis na długie i zdrowe życie Twojego pupila...

  Beskid Żywiecki, jeden z nejčistších polských regionů, krásné lesy, příroda ve své čisté formě ... v takové krajině denní procházky s mazlíčkami jsou totální závislost. Člověk a zvíře, zvíře a člověk - ticho, zpomalení denního tempa, odříznutí od reality, krása přírody.To je to místo, ve kterém najdete recept na dlouhý a zdravý život vašeho domácího mazlíčka ...

 • Vášeň

  Jsme skupina přátel - chovatelé, milovníci zvířat, po celá léta kočky a psi nás provázejí v našem každodenním životě. Jako vlastníci a přátelé čtyřnohých, velký význam přikládáme ke krmení svých domácích mazlíčků. Vývoj zoologického trhu v posledních letech nám dal pochopit, jak se zvýšilo povědomí v oblasti výživy zvířat, ale také jak se zvýšily potřeby zodpovědných majitelů.

 • Idea

  V zájmu o zdravý a dlouhý život našich přátel, snažíme se jim zaručit vše nejlepší. Tato potřeba zrodila v nás stále častější otázku:
  Zvolíme-li krmivo, jako jídlo pro sebe, proč bychom neměli podobně poskytnout mazlíčkovi vhodnou vodou, stejně jako sobě?

  Voda, jaká je - každý vidí. Na první pohled každá voda vypadá dobře, ale pojďme se podívat dovnitř. Zpočátku šlo hlavně o poskytnutí mazlíčkovi vody, která nebude pro něj škodlivá, jako voda z kohoutku. Jsme mu nemohli dát "lidskou" minerální vodu, protože obsahuje minerály nesené ledvinami. Jsme názoru že zdraví je nejdůležitější, a klíč k němu, je správná výživa a hydratace. Potřeba vody, která pomůže chránit naše domácí mazlíčky před onemocněními způsobenými konzumací chemických látek obsažených ve vodě z vodovodu či z jiných zdrojů, a péče o skvělou formu našich zvířat zaměřila naše úsilí na přípravu prémiového produktu, který bude splňovat naše očekávání.

  A tak vznikla myšlenka, díky které můžeme zajistít dlouhý a zdravý život, nejen našim mazlíčkům, ale všem mazlíčkům na světě ...


  Voda Aqua Pro Animale

Jsi to, co piješ.
Tvůj mazlíček taky.

Zdraví a život

Tato pramenitá voda je dokonalým doplňkem stravy pro psy a kočky. Extrahována z horského pramene "Ceretnik", který se nachází v jedném z nejčistších polských regionů, v srdci lesa v Beskidu Zywieckém. Aqua Pro Animale je ideální pro každého domácího mazlíčka, nezatěžuje ledviny a má skvělou chuť. Voda pro psa byl obohacena Acerolou, která posiluje imunitní systém; voda pro kočku taurinem, ¨který má pozitivní vliv na systém růstu a nervový systém, podporuje činnost srdce a vidění. Pitná voda je jedním z nejvíce potřebných komponentů, které se používají pro život v dobrém zdraví a pohodě. Bez ní není žádný život.

Obohacení vody Aqua Pro Animale o složky napomáhající zdraví vašeho domácího mazlíčka dává perfektní a univerzální produkt.

Voda pro psa

Pramenitá neperlivá voda pro psa

Více

Voda pro kočku

Pramenitá voda neperlivá pro kočku

Více