Voda pro psa a kočky

Jsi to co pijěš. Tvůj mazlíček také.

Vyberte si vodu, která bude chránit vašeho mazlíčka před onemocněními způsobenými konzumací chemických látek obsažených ve vodě z vodovodu či z jiných zdrojů. Postarejte se o dokonalou formu vašeho domácího mazlíčka.

O nás

Jako vlastníci a přátelé zvířat velký význam přikládáme ke krmení svých domácích mazlíčků. Podívejte se na naši historii

Voda pro psa

Pramenitá neperlivá voda pro psa

Více

Voda pro kočku

Pramenitá voda neperlivá pro kočku

Více

Pramen

Srdce lesa v Žyvieckém beskydu

V jedném z nejčistších polských regionů, v srdci lesa v Beskidu Zywieckým má svůj zdroj Aqua Pro animale. Nejčistší a nejzdravější voda pro domácí mazlíčky čerpá z horského pramene "Ceretnik." Odtud pochází síla a vitalita divokých zvířat.

Proč?

Váš pes a kočka se skládá z 70% vody.

Voda je zdrojem života, každý z nás chce, aby žil tak dlouho, jak je to možné v nejlepším zdraví. Totéž chceme pro naša zvířata. Starejte se o svého mazlíčka a davejte mu speciálně připravenou pro něj vodu, jako doplněk každodenní stravy. Aqua Pro Animale zajistí dostatečnou hydrataci každého dne, snižuje výskyt různých nemoci, které mohou být působeny škodlivými látky obsaženými ve vodě z kohoutku nebo minerálními látky, které jsou přítomny v minerálních vodách.

Jste to, co pijete! Váš mazlíček také. Vyberte si moudře - vyberte Aqua Pro animale.

Kontakt

Adresa

Aquaproanimale Sp. z o.o.
ul. Długa 54 lok. 1
31-146 Kraków

Informační linka
(+48) 12 397 22 83
Napište nám
office@aquaproanimale.com
Odpovíme do 24 hodin.